Vaarverbod: Windkracht 7 Inloggen

De Taartenstand: 51  en Bokalenstand: 2

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2017-2018 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via ct@proteus-eretes.nl.

TAARTEN

47e Asopos Najaarswedstrijden
DOnerv C4+; Proteus 1 met Michelle Dubbeld, Caroine Smulders, Kim Boltjes, Annelouk van Mierlo en st. Céline van Wassenhove

Traianus Regatta
D2x; Ve-Two met Maaike Jansen en Pascalle Vermeulen

Argo Najaars
H2x; Kantje Boord met Rens Van en Ruben Frijns

Gyas Hunze
HOnerv C4+; Momentum met Twan van Schie, Jasper Wiersema, Bram Terwogt, Bram van Oord en st. Pim van der Velde
H4+; BIER-4S One met Ruben van der Heijden, Vincent Kuijs, Broer Schipper, Max Bogert en st. Dyantha Fisser
DOnerv C4+; Stuk met Marije Spaaks, Emma ten Hoor, Julia Schreuder, Merel Flinsenberg en st. Joris Fellekoop

NOOC Openingstoerinooi
NOOC Stuurboord H1; Pingu met Lars Janssen, Florens Helfferich, Kjell Albers, Martijn van Woensel, Gilles Deiters en Karel Bouwmeester
NOOC Stuurboord D3; BOOTY met Daphen van Dorst, Sarah Meilof, Imke Hofenk, Mayra Cöp en Anique Altena
Mix 2x; met Charlotte Zwart en Alexander Verhoeven
H8+; Illuster met Joost Hogerheijde, Michiel van den Berg, Damiën Helderman, Thomas Jansen, Luke Marijnissen, Brendan Analikwu, Pim Jansen, Jasper Vlaar en st. Lilo Crasborn
DOnerv C4+; Ellende met Michelle Dubbeld, Shea Haggerty Martiene Ubbens, Pien Kastelein en st. Jonas Duifs
HErv C4+; met Hoyte Havinga, Bas van der Werk, Paul Donkers, Jasper Slimmens en st. Sharda Wolterink
D2x; VE-TWO met Maaike Jansen en Pascalle Vermeulen
D8+; Riskant met José Dijkshoorn, Susan Potters, Tanya Spee, Amber an Groenestijn, Max Rijnhart, Mieke van der Mispel, Suzet Giltay, Hanna Sickler en st. Max Knoop

Traianus Regatta
NOOC Bakboord D3; Stuk met Emma ten Hoor, Julia Schreuder, Suze van Santen, Merel Flinsenberg, Marije Spaaks en Jorijn van den Boom
NOOC Bakboord H3; Welvarend met Jari de Keijzer, Lucas Poker, Michiel Kruijt, Sidi Ruis, Stan van Nieuwamerongen

Skiffhead
DCl1x; Maaike Waaldijk

Skoll Cup
NOOC Stuurboord H2; Compensatie met Peter Roelofsen, Koen van Asselt, Mats Kerver, Yuri Laar, Alex van Langen en Ruben Couwenberg
DC4+ Klassement; Ellende met Martiene Ubbens, Pien Kastelein, Marije Ijpma, Anouk Brandwijk en st. Jonas Duifs

Carpit Noctem
Mix 2x; met Charlotte Zwart en Alexander Verhoeven

PEiL
D1x; Maaike Waaldijk
D4*; Natuurlijk met Suzanne Rademaker, Devi Venneman, Anouk Groenendijk, Jasmijn Ponssen en st. Ewout van der Heijden
DOnerv C4+; Hoezo? Met Dianne Harting, Emma van der Bent, Marit Verheijen, Sohie Keemink en st. Neal Chang Sing Pang
HErv C4+; Team Tank met Marius Franx, Bastiaan Röell, Jasper Sprokkereef en Jasper Slimmens
HCl8+; Illuster met Jasper Vlaar, Pim Jansen, Michiel van den Berg, Damien Helderman, Brandan Analikwu, Luke Marijnissen, Thomas Jansen, Joost Hogerheijde en st. Lilo Crasborn

PEiK
Mix2x; Zaida Rivai en Roger A.R. Moens
HErv C4+; Mannen der Natuurlijke Reserves met Bas van der Werk, Thijs Moret, Bart van Vliet (skadi), Marc Noordam en st. Els Verhoef
HOnerv C4+; MAKREEL met Age Francke, Daniël Koster, Aron Hoogeveen, Chiel van Diepen en st. Hannah Bos
HCl8+; Illuster met Jasper Vlaar, Pim Jansen, Michiel van den Berg, Damien Helderman, Brandan Analikwu, Luke Marijnissen, Thomas Jansen, Joost Hogerheijde en st. Lilo Crasborn
Mix8+; Zak ships met Charlotte Stokman, Anna Zonneveld, Mike de Kuiper, Yannick van Til, Jan Groenhuis, Alec Hoogerwerf, Hanneke Kieft, Laura de Vries en st. Wies van Wetten

Rottebokaal
D1x; Maaike Waaldijk
HCl8+; Illuster met Jasper Vlaar, Pim Jansen, Michiel van den Berg, Damien Helderman, Brandan Analikwu, Luke Marijnissen, Thomas Jansen, Joost Hogerheijde en st. Lilo Crasborn
D2x; VE-TWO met Maaike Jansen en Pascalle Vermeulen
D4*; Natuurlijk met Suzanne Rademaker, Devi Venneman, Anouk Groenendijk, Jasmijn Ponssen en st. Ewout van der Heijden

EDR
D4*; Natuurlijk met Suzanne Rademaker, Devi Venneman, Lotte van Dongen, Jasmijn Ponssen en st. Ewout van der Heijden
D2x; VE-TWO met Maaike Jansen en Pascalle Vermeulen
DOnerv C4+; Quattrow met Shea Haggerty, Sandy Prikanowski, Myrthe Coster, Sylvie Wigmans en st. Martiene Ubbens
D1; Merel Dubbeldam
HOnerv C4+; MAKREEL met Age Francke, Chiel van Diepen, Hugo Metten, Daniël Koster en st. Hannah Bos
Bestuurs mixC2+; Monsterlijk Lekker met Tom Dijkhuis en Paula Lambregts en st. Annelies ter Pelkwijk

Spaarne Lenterace
HV 4* A; Sander van Dijk met combi Maas, Skadi en Njord
Mix8+; Vincent Kuijs met combi Spaarne
HV 8+ H; Harry Kolk, Windred Haase, Daan d'Hoore, Jan Willem Boissevain, Herman van Kleffens, Harry Droog, Bernard Luttinkhuizen, Matt Nelissen en st. Annelies Haase
HV 4* G; Tromp met als stuur Max Knoop
DV4* C; Tromp met als stuur Max Knoop

Saurus International Regatta
Mix2x; Monsterlijk Lekker met Tom van Woudenberg en Annelies ter Pelkwijk
Mix8+; Optikant met Mieke van der Mispel, Susan Potters, Mike de Kuiper, Yannick van Til, Jan Groenhuis, Alec Hoogerwerf, Anna Walstra, Hannah Sickler en st. Huub Visser

Okeanos Competitie Tweekamp
H1x; Gilles Deiters
Mix2x; Alexander verhoeven met Charlotte Zwart
DC4+ Klassement; Ellende met Martiene Ubbens, Shea Haggerty, Marije IJpma, Anouk Brandwijk en St. Jonas Duifs
NOOC SB H1; Pingu met Lars Janssen, Florens Helfferich, Kjell Albers, Marijnt van Woensel, Gilles Deiters, Karel Bouwmeester

BOKALEN

Okeanos Sprint bokaal
D2x; VE-TWO met Pascalle Vermeulen en Maaike Jansen
Mix2x; Met Alexander Verhoeven en Charlotte Zwart